Nxtterxy rundt 2017

Txnsberg Seilforening

Resultatene er endelige per 17.00.00 den 27. mai 2017

NR2017 - Princess Klasse - 27. mai 2017 at 11:30

Start: Klasse Princess, Finishes: Finish time, Time: 12:00, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Betnavn Bettype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Princess 23 Tartar Princess Reidar Sxrensen 0.788 12:00 15:25:12 3:25:12 2:41:42
2 Princess 22 NN Princess Torhild Strand 0.788 12:00 15:35:13 3:35:13 2:49:35
3 Princess 8 Foynlandsjenta Princess Egil Langemyr 0.788 12:00 15:26:29 DSQ  

NR2017 - RS-Elite Klasse - 27. mai 2017 at 11:30

Start: Klasse RS Elise, Finishes: Finish time, Time: 12:00, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Betnavn Bettype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 RS-Elite 5 Uro RS-Elite Ole Rasmus Undrum 0.861 12:00 14:55:46 2:55:46 2:31:20
2 RS-Elite 70 Skyfri RS-Elite Jostein Aker 0.861 12:00 14:57:55 2:57:55 2:33:11
3 RS-Elite 77 Easy does it RS-Elite Willem Vinke 0.861 12:00 14:58:00 2:58:00 2:33:15
4 RS-Elite 59 Big Time RS-Elite Espen Furuhaug 0.861 12:00 15:03:21 3:03:21 2:37:52
5 RS-Elite 38 Tollboden RS-Elite Trond Abrahamsen 0.861 12:00 15:03:50 3:03:50 2:38:17
6 RS-Elite 62 Eliterit RS-Elite Jon Kristensen 0.861 12:00 15:06:38 3:06:38 2:40:41
7 RS-Elite 85 Samantha RS-Elite Pel Christoffersen 0.861     DSQ  

NR2017 - Tur Klasse - 27. mai 2017 at 11:30

Start: Klasse Tur, Finishes: Finish time, Time: 11:30, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Betnavn Bettype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Tur 9306 Virgo Arcona 355 Tor Eilertsen 0.920 11:30 14:30:52 3:00:52 2:46:24
2 Tur 10776 Christina Sun Fast 36 Jon Hevard Akseland 0.923 11:30 14:30:45 3:00:45 2:46:50
3 Tur 9549 Anna Maxi 108 Morten Erlandsen 0.882 11:30 14:42:50 3:12:50 2:50:05
4 Tur 994 Charlotte Contention 33 Reidar Thoresen 0.870 11:30 14:58:34 3:28:34 3:01:27
5 Tur 2424 Dr. Feelgood Maxi 84 Vidar Larsen 0.819 11:30 15:30:20 4:00:20 3:16:50

NR2017 - Liten Klasse - 27. mai 2017 at 11:30

Start: Klasse Liten, Finishes: Finish time, Time: 12:10, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Betnavn Bettype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Liten 67 Blues IOD Martin Rygh 0.853 12:10 15:13:40 3:03:40 2:36:40
2 Liten 78 Jenni Puma Express Alexander Andersen 0.8465 12:10 15:16:24 3:06:24 2:37:47
3 Liten 7194 Albus Fenix Halvor Schxyen 0.8185 12:10 15:29:32 3:19:32 2:43:19

NR2017 - Mellom Klasse - 27. mai 2017 at 11:30

Plass Klasse Seilnummer Betnavn Bettype Rormann Rating Place

NR2017 - Stor Klasse - 27. mai 2017 at 11:30

Start: Klasse Stor, Finishes: Finish time, Time: 12:30, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Betnavn Bettype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Stor 10185 Fri av Fjfrholmen Dehler 36 Jan Petter Rxd 0.984 12:30 15:10:20 2:40:20 2:37:46
2 Stor 9797 Sjaman First 31.7 Jan-Kristian Vedeler 0.920 12:20 15:16:47 2:56:47 2:42:38
3 Stor 12469 Unit Dehler 29 Kristian Schxyen 0.8971 12:20 15:26:29 3:06:29 2:47:18
4 Stor 568 Jippi J/80 Kim Larsen 0.926 12:20 15:22:44 3:02:44 2:49:13
5 Stor 7782 Dancing Queen Granada 32 Knut Eivind Larsen 0.879 12:20 15:32:50 3:12:50 2:49:30
6 Stor 6169 Camilla Sweden Yachts 340 Turid Hommefoss 0.9096 12:20 15:30:28 3:10:28 2:53:15
7 Stor 14911 Godspeed Life 7.5 Arne Uttestad 0.949 12:20 15:34:45 3:14:45 3:04:49
8 Stor 284 Emami Melges 24 Asbjxrn Kristiansen 0.983 12:30 15:22:52 3:10:00 3:06:46
9 Stor 27 NN F-18 Tim Dandberg 1.500 12:30 14:37:57 2:07:57 3:11:56

NR2017 - Typebet Klasse - 27. mai 2017 at 11:30

Start: Klasse Typebet, Finishes: Finish time, Time: 12:00, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Betnavn Bettype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Typebet 114 Iris Knarr Per Eitrem 0.788 12:00 15:32:12 3:32:12 2:47:13
2 Typebet 149 Cloud Nine Soling Jens Pran 0.800 12:00 15:39:50 3:39:50 2:55:52
3 Typebet 31 Siri H-bet Tore Furre 0.829 12:00 15:43:30 3:43:30 3:05:17
4 Typebet 148 Grei Knarr Terje Hansen 0.788     DNF  

www.tonsbergseilforening.no
tonsberg.sf@online.no


Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com