Nøtterøy rundt 2014

Tønsberg Seilforening

Resultatene er endelige per 18.21 den 31. mai 2014

NR2014 - Liten Klasse - 31. mai 2014 at 12:30

Start: Klasse Liten, Finishes: Finish time, Time: 12:40, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Båtnavn Båttype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Liten 78 Jånny Puma Express Alexander Andersen 0.848 12:50 16.56.06 4:06:06 3:28:42
2 Liten 1 Eximente Express Stine S. Madsen 0.848 12:50 17.19.19 4:29:19 3:48:23
3 Liten 4529 Eurora Fenix Grethe Megnund 0.817 12:40 17.44.30 5:04:30 4:08:47
4 Liten 31 Siri H-båt Tore Furre 0.801     DNF  
4 Liten 148 Grei Knarr Terje Hansen 0.798     DNF  
4 Liten 14114 Iris X Knarr Per T. Eitrem 0.798     DNF  

NR2014 - Mellom Klasse - 31. mai 2014 at 12:30

Start: Klasse Mellom, Finishes: Finish time, Time: 13:10, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Båtnavn Båttype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Mellom 5656 Vito First Class 8 Tore Johnsen 0.917 13:00 16.47.18 3:47:18 3:28:26
2 Mellom 12469 Unit Dehler 29 Kristian Schøyen 0.896 13:00 16.56.15 3:56:15 3:31:41
3 Mellom 7782 Dancing Queen Granada 32 Knut Eivind Larsen 0.879 12:50 17.12.20 4:22:20 3:50:35
4 Mellom 9763 Wish Fist 31.7 Bjørn Einar Olsen 0.918 13:00 17.16.42 4:16:42 3:55:39
5 Mellom 6169 Camilla Sweden Yachts 340 Arne Olav Hommefoss 0.910 13:00 17.30.00 4:30:00 4:05:42
6 Mellom 9322 Tarzan First 317 Kjell Ellila 0.918 13:00 17.28.20 4:28:20 4:06:20
7 Mellom 568 Jippi J/80 Kim Larsen 0.914 13:00 17.31.18 4:31:18 4:07:58
8 Mellom 1537 Spetakkel Hero 101 Magnus Songe-Møller 0.878 12:50 17.42.50 4:52:50 4:17:06

NR2014 - Stor Klasse - 31. mai 2014 at 12:30

Start: Klasse Stor, Finishes: Finish time, Time: 13:30, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Båtnavn Båttype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Stor 9702 Blaast X-332 Eilert Kamfjord 0.957 13:10 16.46.20 3:36:20 3:27:02
2 Stor 10185 Fri av Fjærholmen Dehler 36 Jan Petter Rød 0.980 13:20 16.58.17 3:38:17 3:33:55
3 Stor 14626 Reset Dehler 35 Hallvard Cederkvist 0.969 13:10 17.01.43 3:51:43 3:44:32
4 Stor 8961 Steadfast IOR ONE TON Gustav Sørum 1.016 13:20 17.04.28 3:44:28 3:48:03
5 Stor 9618 Felica IV X-382 Ragnar Sundklakk 0.983 13:20 17.17.05 3:57:05 3:53:03
6 Stor 10925 Doris Dufour 34 Alexander Brorson 0.938 13:10 17.35.00 4:25:00 4:08:34
7 Stor 11195 Alma X-43 Helge Bergh 1.052 13:30 17.32.02 4:02:02 4:14:37
8 Stor 14911 Godspeed Life 7.5 Arne Uttestad 1.003 13:20 17.44.55 4:24:55 4:25:43
9 Stor 9801 Trigger Elan 333 Stephen Edwardsen 0.943     DNF  
9 Stor 10570 Hera Bavaria 38 Pål Bergan 0.983 13:20   DNF  
9 Stor 9756 Ocean Turtle Hanse 401 Roger M. Lergaard 0.988     DNF  
9 Stor 14888 L'amu Life 7.5 Eirik Sorem 1.004     DNF  
9 Stor 9900 Felicia III Bavaria 42 AC NN 0.947     DNF  

NR2014 - Tur Klasse - 31. mai 2014 at 12:30

Start: Klasse Tur, Finishes: Finish time, Time: 12:40, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Båtnavn Båttype Rormann Rating Place
1 Tur 0 Roselin Mamba 31 Bredo Meyer 0.845 DNF
1 Tur 0 Tigergutt Oceanis 34 Andé Liverud 0.885 DNF
1 Tur 12508 Madame Sijada Hanse 400 Mette Paulsen 0.984 DNF
1 Tur 9306 Virgo Arcona 355 T. Eilertsen 0.891 DNF
1 Tur 994 Charlotte Contention 33 Reidar Thoresen 0.870 DNF

NR2014 - Princess Klasse - 31. mai 2014 at 12:30

Start: Klasse Princess, Finishes: Finish time, Time: 12:30, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Båtnavn Båttype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Princess 23 NN Princess Reidar Sørensen 0.775 12:30 16.47.12 4:17:12 3:19:20
2 Princess 6 Sekser'n Princess Steinar Wøren 0.775 12:30 17.25.47 4:55:47 3:49:14

NR2014 - RS-Elite Klasse - 31. mai 2014 at 12:30

Start: Klasse RS Elise, Finishes: Finish time, Time: 13:00, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Båtnavn Båttype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 RS-Elite 5 Uro RS-Elite Ole Rasmus Undrum 0.861 13:00 16.59.04 3:59:04 3:25:50
2 RS-Elite 14545 Big Time RS-Elite Espen Furuhaug 0.861 13:00 17.28.45 4:28:45 3:51:24
3 RS-Elite 85 Aker Seil RS-Elite Espen Aker 0.861 13:00 17.38.50 4:38:50 4:00:05
4 RS-Elite 60 d'Lite RS-Elite Tom Eriksen 0.861 13:00 17.46.10 4:46:10 4:06:23
5 RS-Elite 62 Eliterita RS-Elite H.E. Henriksen 0.861 13:00 17.46.50 4:46:50 4:06:58

NR2014 - Soling Klasse - 31. mai 2014 at 12:30

Start: Klasse Soling, Finishes: Finish time, Time: 13:00, Distance: 15
Plass Klasse Seilnummer Båtnavn Båttype Rormann Rating Start Finish Elapsed Corrected
1 Soling 149 Cloud Nine Soling Jens Pran 0.884 13:00 17.27.12 4:27:12 3:56:12
2 Soling 103 Joe Cool Soling Reidar Sårheim 0.884 13:00 17.38.10 4:38:10 4:05:54
3 Soling 147 Castor Shipping Soling Lars Ingeberg 0.884 13:00 17.40.31 4:40:31 4:07:59

www.tonsbergseilforening.no
tonsberg.sf@online.no


Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com